Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-31 10:39:14 14753

Szia!

Én nem igazán méricskélem, úgy 3 liter vízbe löttyintek kábé egy evőkanálnyit. Így nem savanyítom el a vizüket, de (szerintem) elegendő az egészségük fenntartásához.

Legalább egy hétig folyamatosan ezt kapják, utána vagy tiszta víz, vagy Jolovitos (Jolomaxos) víz.

 

A hozzászólás:
zbigi79 Creative Commons License 2017-08-31 10:22:11 14752

Sziasztok! Nem használtam még almaecetet, de szeretném kipróbálni. Sehol sem találom az arányt. Tudnátok segíteni, hogy mennyi almaecetet adjak a vizükhöz, és milyen gyakran adjak nekik? Köszönöm, üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!