|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-08-31 10:39:14
|
14753
|
Szia!
Én nem igazán méricskélem, úgy 3 liter vízbe löttyintek kábé egy evőkanálnyit. Így nem savanyítom el a vizüket, de (szerintem) elegendő az egészségük fenntartásához.
Legalább egy hétig folyamatosan ezt kapják, utána vagy tiszta víz, vagy Jolovitos (Jolomaxos) víz.
|
|
A hozzászólás:
 |
zbigi79
2017-08-31 10:22:11
|
14752
|
Sziasztok! Nem használtam még almaecetet, de szeretném kipróbálni. Sehol sem találom az arányt. Tudnátok segíteni, hogy mennyi almaecetet adjak a vizükhöz, és milyen gyakran adjak nekik? Köszönöm, üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|