|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-08-29 12:40:20
|
14749
|
Köszönöm a választ, nagyon szeretem a tájnyelvi kifejezéseket, igyekszem meg is jegyezni azokat. Egyébként mikor Ceglédről Miskolcra kerültem, sok olyan szóval találkoztam, amit addig nem hallottam. Azóta már én is természetesnek veszem és használom. |
|
A hozzászólás:
 |
fürjeske
2017-08-28 11:44:19
|
14747
|
Bocsáss meg, a vedlésre gondoltam, a tollhullásra. Mifelénk veretésnek is mondják.
|
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2017-08-18 21:35:40
|
14736
|
Bocsi Fürjeske! Még kezdő vagyok, okosíts ki légy szives, hogy mi az a veretés? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|