Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-29 12:40:20 14749

Köszönöm a választ, nagyon szeretem a tájnyelvi kifejezéseket, igyekszem meg is jegyezni azokat. Egyébként mikor Ceglédről Miskolcra kerültem, sok olyan szóval találkoztam, amit addig nem hallottam. Azóta már én is természetesnek veszem és használom.

A hozzászólás:
fürjeske Creative Commons License 2017-08-28 11:44:19 14747

Bocsáss meg, a vedlésre gondoltam, a tollhullásra. Mifelénk veretésnek is mondják.

 

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-18 21:35:40 14736

Bocsi Fürjeske! Még kezdő vagyok, okosíts ki légy szives, hogy mi az a veretés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!