Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ladila Creative Commons License 2017-08-22 11:09:12 17548

Egyébként a gain azért foglalkoztat, mert a fényképezőgépet nagyon ritkán akarom fotózásra használni, inkább a videós képességei miatt vettem meg.

Előzmény:
Ladila Creative Commons License 2017-08-22 11:07:00 17547

Köszönöm a választ. A gép típusát csak azért írtam le, mert nem tudom, hogy minden fényképezőgépnél van-e gain. Amúgy nyilván a probléma szempontjából nincs jelentősége. A gain számomra még mindig kicsit ködös fogalom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!