Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-22 11:26:57 14744

Szia Fürjfürkész!

 

Találtam is itthon ilyen erős konyhai multi ollót. Legközelebb azzal próbálkozom.

 

Üdv: hamvasat

A hozzászólás:
fürjfürkész Creative Commons License 2017-08-20 07:09:57 14741

Üdv.

Ha megnézed a  " fürjvágóhidas "  képeimet láthatod hogy az nem metszőolló, -- ami valóban nem lenne  jó --

Az egy késkészletekben , de külön is kapható erős konyhai multi olló, ami a célra tökéletes.

 

Szia.

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-19 22:40:03 14739

Szia Fürjfürkész!

 

Tegnap reggel visszaraktam a himaláját a többiek közé. Az agresszor egyből elkezdte csipkedni. Kivettem az agresszort és különraktam. Utána egész nap béke volt a ketrecben. Rájöttem mi a baj. Ez a sebzett fejű tojó nem ül meg a kakasnak, a kakas viszont bele van pistulva :-) A kakas véletlen megsebezte, az agresszor meg ràment a vérre és egyre csak cincálta.

 

Ma délután bedobtam pár felest és megcsináltam életem első vágását. Ti mivel csináljátok a fejezést. Nekem a metszőolló nem volt valami jó...

 

Nincs étvágyam vágás óta. Tudom, nyámnyila vagyok :-) Majd megszokom.

 

Amúgy két fürjet vágtam, netto súlyuk kopasztás, belezés után 190 és 220 gramm volt. Nem tudom mennyi volt az élősúly, de ez egész jónak tűnik. És ezek kisebbek voltak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!