Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ladila Creative Commons License 2017-08-19 19:19:08 17544

Nem is akarok. Csak kíváncsi voltam, hogy meg tudnám-e csinálni. Talán, ha lementem volna a kertbe, akkor kicsit jobb lett volna, mert így jobban jöttek a városi fények. Sajnos a ahogy csökkentettem a fehér fátyolt a képen, úgy tűntek el a csillagok is.

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2017-08-18 22:34:40 17540

Alakul. Azért vannak olyan dolgok, amivel lehet hogy nekünk pesti fotósoknak nem érdemes foglalkoznunk.

Inkább ajánlom a nézelődést ezen oldalon:

http://hubblesite.org/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!