Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-20 21:58:47 14743

Üdv újra otthon!

Nagyon jó érzés hazatérni az állatkáinkhoz, bármilyen jó is volt a nyaralás! Jó hogy a fürjeid megörültek a kisgazdájuknak! :-)

A hozzászólás:
Logiser(teló) Creative Commons License 2017-08-19 18:10:18 14737

Sziasztok!

Hazaértem a nyaralásból!

Amikor lementem a furjeimet megnézni annyira megorultek nekem körül futották a ketrecet is :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!