Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-18 21:35:40 14736

Bocsi Fürjeske! Még kezdő vagyok, okosíts ki légy szives, hogy mi az a veretés?

A hozzászólás:
fürjeske Creative Commons License 2017-08-18 20:22:24 14734

Szép estét!

 

Mit gondoltok, mitől lehet, hogy a fürjeimnek veretés után nem akar kinőni a tolla? az egész hátuk kopasz, vitamint kapnak. Zöldre nincs igazán folyamatosan lehetőségem. Egészségesnek tűnnek amúgy, szépen tojnak is, nem bántják egymásst. 

Eggyel volt problémám, nem tudom mi történhetett vele, teljesen lefogyott. Szemlátomást, napról napra összement, pedig evett, talán két hét után pusztult el.

Tanácstalan vagyok, néha már fel is számolnám őket... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!