|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
képfaragó
2017-08-18 18:41:04
|
17538
|
,,A helyzet az, hogy Pesten lakom és a célom az, hogy az erkélyemről készítsek képet"
Én is Pesten lakom, és a hold másik feléről szeretnék egy képet készíteni. :) |
|
Előzmény:
 |
Ladila
2017-08-18 15:39:09
|
17536
|
Köszönöm a képeket, meg a magyarázatot, kezd egy kicsit körvonalazódni. A helyzet az, hogy Pesten lakom és a célom az, hogy az erkélyemről készítsek képet, hogy milyen az éjszaka. Így tehát a helyszín adott, nyilván az erős a fényszennyezés is. Most már csak azt szeretném elérni, hogy valami érzés átjöjjön legalább a képen, ahogy látszódik az erkély körvonala, a ház oldala is, hogy milyen nálunk az augusztusi éj hangulata. Nem művészi képet akarok, csak kedvcsinálót ismerősöknek. Persze adott lenne a csalás lehetősége, hogy összevágjam két képből, de nem akarok csalni, csak amit a photoshop enged. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|