Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ladila Creative Commons License 2017-08-18 13:50:40 17532

Köszönöm a képeket. Ez a raw eszembe sem jutott. Mivel sok helyet foglal, ezért kikapcsoltam, de ma este megpróbálom újra különböző időkkel. a 6400 lehet, hogy túl sok a panának, mert 3200 fölött borzasztóan zajosodik. DMC1000-em van, mégis ez a helyzet. Mit javasolsz indulásnak? 2.8 a max blende és nyilván 30 mp fölé nem lehet menni az elmosódás miatt. Mi az, amivel még raw-val lesz esélyem?

Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2017-08-18 13:00:31 17531

(Ahogy nézem, nálam ez a túlexponálás f/3,5 esetén, 60 mp-es záridővel, ISO 6400 esetén lett ilyen, egy halszemmel, Pana GX1-en)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!