|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2017-08-18 07:53:36
|
3775
|
Ha netán "csirkeetetője" van, azaz "belső légfékes olcsó tálcás befőttesüveges" jellegű, szerintem elképzelhető :) |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2017-08-18 07:18:34
|
3774
|
A rostaszöveten keresztül nem tudod feltölteni? Ha nem, miért nem? (Én elképzelni se tudom, miért nem lehet) |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-08-18 06:26:29
|
3772
|
Érdekes, tegnapelőtt délelőtt kaptárbontáskor minden család nyugodt volt. Este mindegyik az volt, kivéve ezt az egyet, amikor etetés előtt tálat akartunk cserélni. Tegnap délelőtt betettük a tálakat, ez a család megint ideges volt, este nem tudtam megetetni ezt a családot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|