Keresés

Részletes keresés

Deryan Creative Commons License 2017-08-18 08:06:36 3776

Nálam ez a zümi-szürcsi vált be a legjobban a Hunor kaptárban.

 

 

A kaptár végébe tettem s így csak a kaptár tetőt kell egy kicsit megemelni és a rostaszöveten keresztül be lehet önteni a szirupot. Több itatót is be lehet sorakoztatni nagyobb szirupmennyiség adagolásához.

 

Külső itatónak is nagyon jó egy csapos vizes vödörrel kombinálva.

 

 

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2017-08-18 07:16:46 3773

Az anya megvan?

Milyen etetöd van, hogy tálat kell cserélni? Nekem még a keretetetöt se kell cserélni (Nálam az az egy fajta az, amit úgy kell feltölteni, hogy meg kell hozzá bontani a kaptárt)

Előzmény:
szaialt Creative Commons License 2017-08-18 06:26:29 3772

Érdekes, tegnapelőtt délelőtt kaptárbontáskor minden család nyugodt volt. Este mindegyik az volt, kivéve ezt az egyet, amikor etetés előtt tálat akartunk cserélni. Tegnap délelőtt betettük a tálakat, ez a család megint ideges volt, este nem tudtam megetetni ezt a családot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!