|
|
|
|
 |
Deryan
2017-08-18 08:06:36
|
3776
|
Nálam ez a zümi-szürcsi vált be a legjobban a Hunor kaptárban.

A kaptár végébe tettem s így csak a kaptár tetőt kell egy kicsit megemelni és a rostaszöveten keresztül be lehet önteni a szirupot. Több itatót is be lehet sorakoztatni nagyobb szirupmennyiség adagolásához.
Külső itatónak is nagyon jó egy csapos vizes vödörrel kombinálva.
|
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2017-08-18 07:16:46
|
3773
|
Az anya megvan?
Milyen etetöd van, hogy tálat kell cserélni? Nekem még a keretetetöt se kell cserélni (Nálam az az egy fajta az, amit úgy kell feltölteni, hogy meg kell hozzá bontani a kaptárt) |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-08-18 06:26:29
|
3772
|
Érdekes, tegnapelőtt délelőtt kaptárbontáskor minden család nyugodt volt. Este mindegyik az volt, kivéve ezt az egyet, amikor etetés előtt tálat akartunk cserélni. Tegnap délelőtt betettük a tálakat, ez a család megint ideges volt, este nem tudtam megetetni ezt a családot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|