|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-08-18 07:18:34
|
3774
|
A rostaszöveten keresztül nem tudod feltölteni? Ha nem, miért nem? (Én elképzelni se tudom, miért nem lehet) |
|
 |
van_Persil
2017-08-18 07:16:46
|
3773
|
Az anya megvan?
Milyen etetöd van, hogy tálat kell cserélni? Nekem még a keretetetöt se kell cserélni (Nálam az az egy fajta az, amit úgy kell feltölteni, hogy meg kell hozzá bontani a kaptárt) |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-08-18 06:26:29
|
3772
|
Érdekes, tegnapelőtt délelőtt kaptárbontáskor minden család nyugodt volt. Este mindegyik az volt, kivéve ezt az egyet, amikor etetés előtt tálat akartunk cserélni. Tegnap délelőtt betettük a tálakat, ez a család megint ideges volt, este nem tudtam megetetni ezt a családot. |
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2017-08-17 18:52:55
|
3771
|
Nem egy család frontérzékeny, hanem mind. Kiskoromban, amikor még nem volt ekkora a méhsürüség és emiatt simán lehetett a méhek körül izzadtan fürdögatyában szaladgálni, esök elött apám mindig mondta, hogy "most ne gyere ide, mert bolondok, érzik a rossz idöt". |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|