Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2017-08-17 18:52:55 3771

Nem egy család frontérzékeny, hanem mind. Kiskoromban, amikor még nem volt ekkora a méhsürüség és emiatt simán lehetett a méhek körül izzadtan fürdögatyában szaladgálni, esök elött apám mindig mondta, hogy "most ne gyere ide, mert bolondok, érzik a rossz idöt".

A hozzászólás:
szaialt Creative Commons License 2017-08-17 18:44:25 3770

Mi annak az oka, hogy egy család frontérzékeny? Ez abban nyilvánul meg, hogy ha jön a front, akkor idegesek. Lehet-e oka a kaptár rossz szigetelése?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!