|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-08-17 18:52:55
|
3771
|
Nem egy család frontérzékeny, hanem mind. Kiskoromban, amikor még nem volt ekkora a méhsürüség és emiatt simán lehetett a méhek körül izzadtan fürdögatyában szaladgálni, esök elött apám mindig mondta, hogy "most ne gyere ide, mert bolondok, érzik a rossz idöt". |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-08-17 18:44:25
|
3770
|
Mi annak az oka, hogy egy család frontérzékeny? Ez abban nyilvánul meg, hogy ha jön a front, akkor idegesek. Lehet-e oka a kaptár rossz szigetelése? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|