|
|
|
|
 |
szaialt
2017-08-16 21:05:41
|
3766
|
A Goole fordító szerint a nyelv bosnyák, és egy családba egy kell. Két-három hétig teljes erősséggel hat, utána már csak gyengébben irt.
A keretek NB-sek. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2017-08-16 20:52:54
|
3764
|
A keret méretét elfelejtetted megírni... Mert ha július óta etettek, és mondjuk csak négy és fél keret félkeretes népesség va,n ott gubanc lesz. Ha NB, akkor sanszos z áttelelés.
A fekete cuccoddal kapcsolatban mintha azt írták volna, hogy 10 pálcika van egy dobozban, és családonként kettő kell. A.múgy gugli a barátod :) Én is onnan informálódtam, ha rosszul emlékszem, ne engem hibáztass ;) |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-08-16 19:00:25
|
3761
|
Mi július óta etetünk, de kiscsaládok voltak. Az rendben van, ha most egy család négy és fél kereten van? Ha etetünk szeptemberig, akkor felerősödhet annyira, hogy túlélje a telet? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|