Keresés

Részletes keresés

szaialt Creative Commons License 2017-08-16 21:05:41 3766

A Goole fordító szerint a nyelv bosnyák, és egy családba egy kell. Két-három hétig teljes erősséggel hat, utána már csak gyengébben irt.

 

A keretek NB-sek.

A hozzászólás:
Jam Clerk Creative Commons License 2017-08-16 20:52:54 3764

A keret méretét elfelejtetted megírni... Mert ha július óta etettek, és mondjuk csak négy és fél keret félkeretes népesség va,n ott gubanc lesz. Ha NB, akkor sanszos z áttelelés.

A fekete cuccoddal kapcsolatban mintha azt írták volna, hogy 10 pálcika van egy dobozban, és családonként kettő kell. A.múgy gugli a barátod :) Én is onnan informálódtam, ha rosszul emlékszem, ne engem hibáztass ;)

Előzmény:
szaialt Creative Commons License 2017-08-16 19:00:25 3761

Mi július óta etetünk, de kiscsaládok voltak. Az rendben van, ha most egy család négy és fél kereten van? Ha etetünk szeptemberig, akkor felerősödhet annyira, hogy túlélje a telet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!