|
|
|
|
 |
szaialt
2017-08-16 21:03:00
|
3765
|
A méhészboltok vajon feketén kereskednek-e? |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2017-08-16 19:20:15
|
3763
|
Ez a baj a feketén beszerzett cuccokkal. Fingod sincs róla, hogy mit kell vele csinálni, de másnak se, mert rajtad kívül senki nem használja... De még az összetevöit se tudni, amivel a méheidet mérgezed... |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-08-16 19:06:51
|
3762
|
Továbbá a használati útmutató egy latin betűs szláv nyelven van, amit mi nem értünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|