|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-08-16 19:20:15
|
3763
|
Ez a baj a feketén beszerzett cuccokkal. Fingod sincs róla, hogy mit kell vele csinálni, de másnak se, mert rajtad kívül senki nem használja... De még az összetevöit se tudni, amivel a méheidet mérgezed... |
|
A hozzászólás:
 |
szaialt
2017-08-16 19:06:51
|
3762
|
Továbbá a használati útmutató egy latin betűs szláv nyelven van, amit mi nem értünk. |
|
Előzmény:
 |
Jam Clerk
2017-08-16 11:01:03
|
3760
|
Az nem megoldás, hogy serkented és eteted őket, hogy felerősödjenek telelésre? Az előrejelzések és "trendek" szerint simán elképzelhető, hogy szeptemberig-októberig is "rendesen" fiasítani fognak az anyák, nem lenne jobb ilyen irányban gondolkodni először?
Az Anivet-et nem ismerem, de biztos van leírása, használati útmutatója. Az mit mond? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|