Keresés

Részletes keresés

szaialt Creative Commons License 2017-08-16 19:06:51 3762

Továbbá a használati útmutató egy latin betűs szláv nyelven van, amit mi nem értünk.

szaialt Creative Commons License 2017-08-16 19:00:25 3761

Mi július óta etetünk, de kiscsaládok voltak. Az rendben van, ha most egy család négy és fél kereten van? Ha etetünk szeptemberig, akkor felerősödhet annyira, hogy túlélje a telet?

A hozzászólás:
Jam Clerk Creative Commons License 2017-08-16 11:01:03 3760

Az nem megoldás, hogy serkented és eteted őket, hogy felerősödjenek telelésre? Az előrejelzések és "trendek" szerint simán elképzelhető, hogy szeptemberig-októberig is "rendesen" fiasítani fognak az anyák, nem lenne jobb ilyen irányban gondolkodni először?

Az Anivet-et nem ismerem, de biztos van leírása, használati útmutatója. Az mit mond?

Előzmény:
szaialt Creative Commons License 2017-08-16 10:21:59 3759

Most mekkora családméret a normális? Mekkoránál kell most egyesíteni, ha azt akarjuk, hogy túléljék a telet?

 

Most Anivet herba strip atkairtót használunk. Ebből mennyi kell egy családnak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!