|
|
|
|
 |
szaialt
2017-08-16 19:06:51
|
3762
|
Továbbá a használati útmutató egy latin betűs szláv nyelven van, amit mi nem értünk. |
|
 |
szaialt
2017-08-16 19:00:25
|
3761
|
Mi július óta etetünk, de kiscsaládok voltak. Az rendben van, ha most egy család négy és fél kereten van? Ha etetünk szeptemberig, akkor felerősödhet annyira, hogy túlélje a telet? |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2017-08-16 11:01:03
|
3760
|
Az nem megoldás, hogy serkented és eteted őket, hogy felerősödjenek telelésre? Az előrejelzések és "trendek" szerint simán elképzelhető, hogy szeptemberig-októberig is "rendesen" fiasítani fognak az anyák, nem lenne jobb ilyen irányban gondolkodni először?
Az Anivet-et nem ismerem, de biztos van leírása, használati útmutatója. Az mit mond? |
|
Előzmény:
 |
szaialt
2017-08-16 10:21:59
|
3759
|
Most mekkora családméret a normális? Mekkoránál kell most egyesíteni, ha azt akarjuk, hogy túléljék a telet?
Most Anivet herba strip atkairtót használunk. Ebből mennyi kell egy családnak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|