|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
setzer
2017-08-15 16:08:15
|
3024
|
A csatornaváltás volt a megoldás.
|
|
Előzmény:
 |
rogergerro
2017-08-15 15:37:02
|
3022
|
Szia!
Gondolom a PC-d vezetékkel kapcsolódik a routerhez?
A két eszköz pedig WiFi-n.
Kérdés,
más routerhez kapcsolódva is ilyen lassú az iPad/iPhone?
A routeredhez WiFi-n csatlakozó eszközök mindegyike (ilyen) lassú?
Látsz másik WiFi hálózatot, a saját routered közelében?
(Talán érdemes lenne csatornát váltani?!)
Lesz egyébként sebesség különbség a WiFi-s és vezetékes kapcsolat között, de nem zavaró.
Üdv,
Gerro |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|