Keresés

Részletes keresés

rogergerro Creative Commons License 2017-08-16 08:00:58 3025

:-)

A hozzászólás:
setzer Creative Commons License 2017-08-15 16:08:15 3024

A csatornaváltás volt a megoldás.

 

Előzmény:
rogergerro Creative Commons License 2017-08-15 15:37:02 3022

Szia!

Gondolom a PC-d vezetékkel kapcsolódik a routerhez?

A két eszköz pedig WiFi-n.

Kérdés,

más routerhez kapcsolódva is ilyen lassú az iPad/iPhone?

A routeredhez WiFi-n csatlakozó eszközök mindegyike (ilyen) lassú?

Látsz másik WiFi hálózatot, a saját routered közelében?

(Talán érdemes lenne csatornát váltani?!)

 

Lesz egyébként sebesség különbség a WiFi-s és vezetékes kapcsolat között, de nem zavaró.

 

Üdv,

Gerro

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!