Keresés

Részletes keresés

rogergerro Creative Commons License 2017-08-15 15:37:02 3022

Szia!

Gondolom a PC-d vezetékkel kapcsolódik a routerhez?

A két eszköz pedig WiFi-n.

Kérdés,

más routerhez kapcsolódva is ilyen lassú az iPad/iPhone?

A routeredhez WiFi-n csatlakozó eszközök mindegyike (ilyen) lassú?

Látsz másik WiFi hálózatot, a saját routered közelében?

(Talán érdemes lenne csatornát váltani?!)

 

Lesz egyébként sebesség különbség a WiFi-s és vezetékes kapcsolat között, de nem zavaró.

 

Üdv,

Gerro

A hozzászólás:
setzer Creative Commons License 2017-08-15 13:56:26 3021

Hellósztok,

kis segítség kéne...

Windowsos PC-n normál, 100 megás net-sebesség, iPaden és iPhone-on töredékét érem el, ugyanarról a routerről, mi lehet a gáz?

Köszi!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!