|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-08-13 16:46:30
|
14725
|
Sok szerencsét hozzá! Lehetőleg megbízható helyről vedd a tojást. Én a Budai fürjészettől vettem, postáznak is keltetni való tojást. Mondjuk én nem hiszek a postában, inkább elmentem érte.
Napközben még kibújt pár csibe, eddig 69 van. Mégsincs kacska lábú, valamit félrenézett a párom. |
|
A hozzászólás:
 |
Jani12.
2017-08-13 13:15:45
|
14724
|
Köszönöm szépen sok sikert a kis madarakhoz! Jövőhéten majd érkezik a tojás,még egy keltetést az éven megpróbálok. |
|
Előzmény:
 |
hamvasat
2017-08-13 08:11:49
|
14723
|
Jani12!
Nagyon kezdő vagyok én is. Amit ebből a topicból összeszedtem:
-valóban nagyban számít a tojás eredete, minősége.
-pár napig kamilla, utána sima víz és jolovitos víz.
-első nap szinte lisztszerű kukoricadara, reszelt főtt tojás, utána szintén finom indító táp. Fontos, hogy az indítótáp gyógyszermentes legyen! A szalmonella elleni gyógyszertől elpusztulhatnak.
-2-3 napos koruktól arpóra vágott zöld.
-hőmérséklet is nagyon számít.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|