Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-13 16:46:30 14725

Sok szerencsét hozzá! Lehetőleg megbízható helyről vedd a tojást. Én a Budai fürjészettől vettem, postáznak is keltetni való tojást. Mondjuk én nem hiszek a postában, inkább elmentem érte.

 

Napközben még kibújt pár csibe, eddig 69 van. Mégsincs kacska lábú, valamit félrenézett a párom. 

A hozzászólás:
Jani12. Creative Commons License 2017-08-13 13:15:45 14724

Köszönöm szépen sok sikert a kis madarakhoz! Jövőhéten majd érkezik a tojás,még egy keltetést az éven megpróbálok.

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-13 08:11:49 14723

Jani12!

 

Nagyon kezdő vagyok én is. Amit ebből a topicból összeszedtem:

 

-valóban nagyban számít a tojás eredete, minősége.

-pár napig kamilla, utána sima víz és jolovitos víz.

-első nap szinte lisztszerű kukoricadara, reszelt főtt tojás, utána szintén finom indító táp. Fontos, hogy az indítótáp gyógyszermentes legyen! A szalmonella elleni gyógyszertől elpusztulhatnak.

-2-3 napos koruktól arpóra vágott zöld.

-hőmérséklet is nagyon számít.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!