Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-13 08:06:03 14722

Eddig 65 csibe. Most reggelre még kettő csipogott a keltetőben. 

 

Párom mondta, hogy látott egy nyomorék lábút, én nem találom a tömegben egyelőre. Remélem csak szétcsúszott, mert azt lehet javítani.

 

Még estig bekapcsolva hagyom a keltetőt, hátha...

 

102-ből 65 kikelés felülmúlta a reményeimet. Életem első keltetése, ráadásul ezzel a román sz*rral. Körbeszigeteltem az oldalát, az segített a hőrétegződésen, de a termosztátja egy tragédia. Állandóan állítgatni kellett, mert 36 és 39 fok között ingadozott a hőmérséklet, ahogy a helyiség hőmérséklete is változott. Mert pont ebben a keltetési időszakban volt 40 fokos kánikula, meg két hidegfront is.

 

A keltetős topicot is olvasgatom, télen fogok csinálni egy rendes keltetőt.

 

Üdv: hamvasat

Omosimama Creative Commons License 2017-08-12 20:02:28 14720

Gratulálok, csak így tovább!!!!

A hozzászólás:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-12 18:57:17 14719

Már 57-nél tartunk, kb. 10-kor kezdték a tömeges kelést. Összesen 102 tojás volt, tehát még 45 van a bújtató tálcán, de már nem olyan intenzív a kelés, egy óra alatt három kelés volt du. 6 óta.

 

Nem tudom mennyi kel még ki, jó lenne ha elérné a létszám a 70-et...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!