Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-12 10:17:05 14715

1 órája jöttem meg a munkából, semmi mozgás nem volt a tojásoknál. 10 perce ránéztem, feltűnt, hogy nem úgy vannak a tojások, ahogy egy órája. Aztán észrevettem egy csibét :-) Szóltwm páromnak, mire lejött már 3 volt :-)

A hozzászólás:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-12 07:43:38 14714

Mára vannak "kiírva" a csibék kelésre. Egy órája még semmi jelét nem mutatták kelési szándékuknak. Jellemzően nappal kelnek, vagy bármikor "rájuk jöhet"?

 

Üdv: hamvasat

 

ui.: Végszóra tegnap megjöttek a papagájitatók...amilyen a formám, az egyik repedt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!