|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-08-12 10:17:05
|
14715
|
1 órája jöttem meg a munkából, semmi mozgás nem volt a tojásoknál. 10 perce ránéztem, feltűnt, hogy nem úgy vannak a tojások, ahogy egy órája. Aztán észrevettem egy csibét :-) Szóltwm páromnak, mire lejött már 3 volt :-) |
|
A hozzászólás:
 |
hamvasat
2017-08-12 07:43:38
|
14714
|
Mára vannak "kiírva" a csibék kelésre. Egy órája még semmi jelét nem mutatták kelési szándékuknak. Jellemzően nappal kelnek, vagy bármikor "rájuk jöhet"?
Üdv: hamvasat
ui.: Végszóra tegnap megjöttek a papagájitatók...amilyen a formám, az egyik repedt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|