|
|
|
|
 |
nagyharang67
2017-08-11 09:30:00
|
14708
|
Nem kell nekik vörös kölest adni. :) |
|
A hozzászólás:
 |
hamvasat
2017-08-11 08:57:25
|
14707
|
Sziasztok!
Az szeretném kérdezni, hogy a vörös kölest kell-e darálni a fürjeknek? Elsőre hülyének tűnhet a kérdés, de olvasgattam a különböző termények tulajdonságait és azt írták egy helyen, hogy a kölesnek olyan kemény és vastag a héja, hogy ha nem daráljuk meg, akkor emésztetlenül távozik az ürülékkel együtt. De gondolom, hogy ez nem minden madárra igaz, mert pl. papagáj, meg pintyeledelben egészben látom ezeket az apró magvakat, nem őrölve.
Köszönöm, üdv: hamvasat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|