|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-08-11 06:35:36
|
14704
|
Szia Omosimama!
Csak vicc akart lenni :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-08-10 13:55:15
|
14703
|
Szia Hamvasat!
Biztos, hogy a kakasokat vágtam le, mert három dolgot is néztem előtte.
1. A mell tollazata (egyszínű vöröses).
2. A fenekén a dudort (néha az ondó is látszott).
3. Bontáskor a két jólfejlett herét.
A két tyúknál, amiket kénytelen voltam levágni, tojáskezdemények voltak, sajnos.
Úgyhogy remélem Fürkésznek lesz igaza és pár napon belül elfelejtik a hiányzókat.
Tényleg! A pulykánál láttam, hogy egy darabig kereste az általa fölnevelt kakast, mikor azt levágtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|