Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-11 06:35:36 14704

Szia Omosimama!

 

Csak vicc akart lenni :-)

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-10 13:55:15 14703

Szia Hamvasat!

Biztos, hogy a kakasokat vágtam le, mert három dolgot is néztem előtte.

1. A mell tollazata (egyszínű vöröses).

2. A fenekén a dudort (néha az ondó is látszott).

3. Bontáskor a két jólfejlett herét.

A két tyúknál, amiket kénytelen voltam levágni, tojáskezdemények voltak, sajnos.

Úgyhogy remélem Fürkésznek lesz igaza és pár napon belül elfelejtik a hiányzókat.

Tényleg! A pulykánál láttam, hogy egy darabig kereste az általa fölnevelt kakast, mikor azt levágtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!