|
|
|
|
 |
fürjfürkész
2017-08-10 11:13:28
|
14702
|
Üdv Mama.
Gyászolnak, de ahogy a bugyuta ábrázatukat elnézem az emlékezetük max. 2-3 napra szól , ezért nemsokára visszatér a régi rend.
Amúgy érdemes volt tegnap felhoznom a tojásrakás kezdetének a várását, mert mára meglett az első.
Szép napot. |
|
 |
hamvasat
2017-08-10 09:40:34
|
14700
|
Omosimama!
Biztos a kakasokat vágtad le? :-)))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-08-09 19:37:34
|
14697
|
Na Pajtások! Most mondjátok meg mi van?
Amíg a kakasok bent voltak, megvolt a napi 5-7 tojás, most hogy nyugi van tegnap volt kettő, ma három. Most min van? Sztrájk vagy kánikula? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|