Keresés

Részletes keresés

fürjfürkész Creative Commons License 2017-08-10 11:13:28 14702

Üdv Mama.

 

Gyászolnak, de ahogy a bugyuta ábrázatukat elnézem az emlékezetük max. 2-3 napra szól , ezért nemsokára visszatér a régi rend.

 

Amúgy érdemes volt tegnap felhoznom a tojásrakás kezdetének a várását, mert mára meglett az első.

 

Szép napot.

hamvasat Creative Commons License 2017-08-10 09:40:34 14700

Omosimama!

 

Biztos a kakasokat vágtad le? :-))))))

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-09 19:37:34 14697

Na Pajtások! Most mondjátok meg mi van?

Amíg a kakasok bent voltak, megvolt a napi 5-7 tojás, most hogy nyugi van tegnap volt kettő, ma három. Most min van? Sztrájk vagy kánikula?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!