|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-08-10 09:19:57
|
14698
|
Szia Omosimama!
Köszönöm, igyekszem az lenni természetesen. Remélem menni is fog :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-08-09 12:53:32
|
14694
|
Nagyon jó, gondos gazda vagy. Így biztos megelőzöd a bajokat! |
|
Előzmény:
 |
hamvasat
2017-08-09 10:10:33
|
14693
|
Omosimama!
Tegnap délután kiraktam őket a ketrecből és csináltam egy fertőtlenítős nagytakarítást. Észrevettem, hogy a homokfürdő műanyag tálca közepén van egy nagyon hegyes kiálló sorja. Lehet, hogy ez okozta a sérülést. Átnéztük az összes madár lábát és másik négynél is találtunk kisebb sérüléseket, amik viszont nem tályogos jellegűek voltak és nem is mind a talp középső dudorán volt, hanem lábujjon. Lesimítottam a sorját, remélhetőleg nem lesz több baj. A sebeket meg betadinnal lemostuk és tetran kenőccsel bekentük.
Üdv: hamvasat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|