Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-10 09:19:57 14698

Szia Omosimama!

 

Köszönöm, igyekszem az lenni természetesen. Remélem menni is fog :-)

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-09 12:53:32 14694

Nagyon jó, gondos gazda vagy. Így biztos megelőzöd a bajokat!

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-09 10:10:33 14693

Omosimama!

 

Tegnap délután kiraktam őket a ketrecből és csináltam egy fertőtlenítős nagytakarítást. Észrevettem, hogy a homokfürdő műanyag tálca közepén van egy nagyon hegyes kiálló sorja. Lehet, hogy ez okozta a sérülést. Átnéztük az összes madár lábát és másik négynél is találtunk kisebb sérüléseket, amik viszont nem tályogos jellegűek voltak és nem is mind a talp középső dudorán volt, hanem lábujjon. Lesimítottam a sorját, remélhetőleg nem lesz több baj. A sebeket meg betadinnal lemostuk és tetran kenőccsel bekentük.

 

Üdv: hamvasat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!