|
|
|
|
 |
hamvasat
2017-08-08 11:17:14
|
14687
|
Zozomano13!
Én is néztem azt a youtube-os videot, lélekben készülök én is az e hét szombati kelésre. Mondjuk én fogok rakni szúnyoghálót a keltető alsó rácsára, hogy ne tudjon szétcsúszni a lábuk. Attól azért tartok, hogy fogom a nagy bufla kezemmel egy ilyen csöpp fürjnek összekötni a lábát, ha kell. Valószínűleg a feleségemre bízom, mert annak jobb keze van az ilyen finomabb munkákhoz. Tegnap is ő volt a "fürjdoktor", ő tisztította ki a sebet a tojó talpán, én csak lefogtam a madarat.
Ami érdekes, hogy mikor meghoztam őket, fogalma sem volt róla, hogy milyen jegyek különböztetik meg a kakast a tojóktól, mégis egyből megmondta, hogy melyik a kakas. Azt mondja, hogy más a tekintete és a mozgása is. Én nem látok semmit :-) Majd most ha a 102 tojásból kikel vagy 50-70 fürjecske, lesz lehetősége válogatni őket :-))))) |
|
A hozzászólás:
 |
zozomano13
2017-08-08 10:50:34
|
14684
|
Üdvözletem! most kétnaposak a fürjeim csak egy volt láb szét csúszásos. A youtube on látam agy videó-ba hogy össze kötik a lábukat és utána rendbe jönnek egy kis idő múlva. az on az egyen kibrobáltam énis és úgy nézki beválik azóta rendesen jár eszik iszik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|