|
|
|
|
 |
Téli nap
2017-08-08 10:41:39
|
242
|
Azért azzal a 200 ezerrel vigyázz, de tényleg elmehet 15 milláig ha felfogad fővállakozót és megszívatják.
Na mondj egy kiugró tételt, ami a 15 millát megdobja vagy ami nálam egy nagyon alulbecsültt !
Mint mondtam a mennyiségek nem ismertek, de én vettem egy 10 nm -es volt konyhát és 20 nm amiből lesz az új konyha meg folyosó.
Itt az aljzat /padló burkolás megdobhatja.
Azért én nem fogadnák fel fővállalkozót tervet se készíttetnék ... mindenki megcsinálhatja magának és az is jobb a semminél. |
|
A hozzászólás:
 |
Belzer
2017-08-08 09:41:12
|
240
|
Szerintem 200ezer, de lehet 15mill. is.
|
|
Előzmény:
 |
zsuzs2929
2017-08-08 07:12:49
|
238
|
Sziasztok! A következőket szeretném csináltatni a lakásunkban:
Konyha költöztetése másik helyiségbe. A régi konyha átváltoztatása szobává (csempét leverni, laminált padlót lerakni).
Egyik szobát gipszkartonnal kettévágni és kialakítani egy kis folyosót. Ehhez vágni kell egy lyukat egyik válaszfalon.
Továbbá ki akarom cserélni az ablakokat (7db van, nem standard méretüek)
Majd kérünk árajánlatot is, csak szeretném tudni, hogy nagyságrendileg mire számitsak.
Köszi :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|