|
|
|
|
 |
Johann Wind
2017-08-10 17:08:45
|
6211
|
Szia. Van 5 db. barnám. Kecskemétre ill. Kiskunfélegyházáig fel tudom őket vinni autóval. Ha érdekel írj privátot, nyilvános az E-mail-em. |
|
 |
Kacsapacsa44
2017-08-10 07:27:27
|
6210
|
Eladó 16 db 8 hetes néma kacsa, kevés tojó van benne, inkább gácsérok (kilósak lehetnek). Továbbá tavalyi tojó négy ma négy hetes kiskacsával és egy gácsérral. Egyben, húsz ezerre taksálom. (Egyre nehezebben tudom már őket ellátni, annyira fájnak a lábaim.) Kisorosziba lakunk. Nagyon szépek, egészségesek, sok zöldet esznek és kukoricát. A kicsik kaptak indító tápot, de már most is csak kukoricán élnek. |
|
A hozzászólás:
 |
Bosco1995
2017-08-08 01:08:08
|
6207
|
Sziaztok eladó némakacsát keresek barna szinüt aki tud az irjon elöre is köszönöm |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|