|
|
|
|
 |
sosildi
2017-08-08 22:19:24
|
6208
|
Nagyon köszönöm, tényleg aranyos vagy, hogy eszedbe jutott, de kivettük alóla a tojásokat, és el is fogadta, hogy nem kell már ott üldögélnie. Ahogy írtam, nem vágytunk több kacsára, bár picinek is nagyon aranyosak, csak Kázmi kedvéért mentünk volna neki a nevelésnek. Van 17 pipink is, most együtt laknak, alszanak, s ő a parancsnok. Önként kiköltözött közéjük a kacsaházból. Még egyszer köszönöm a kedvességedet. |
|
A hozzászólás:
 |
Kacsapacsa44
2017-08-07 12:46:45
|
6206
|
Nálunk Fehérke ismét elkezdett tojni, de idén már nem akarok újabb kiskacsákat. Ha gondolod, szívesen odaadom a magos tojásokat, hetente többször megyünk Pestre. Egyelőre négy tojás van, ha jól láttam. Szerintem személyautóval óvatosan szállítható. |
|
Előzmény:
 |
sosildi
2017-08-06 21:30:50
|
6205
|
Nagyon köszönöm a segítséget, tanácsot. Úgy döntöttünk, ismét kilopjuk alóla a tojásokat, csak sajnálom szegényt, oly lelkiismeretesen ül, és naponta tojik 1 tojást, már 9 van. tulajdonképpen nem is szerettünk volna több kacsát, csak miatta. A lassan 9 éves Kázmi olyan családi kedvenc, hogy pl. csak kézből eszik, s nem is mindegy, mit. Beszélgetni kell vele, simogatni, stb. Fél életét egy labradorral, és egy cicával egy kutyaházban lakva élete le. Nem tudom, hogy lenne jobb, megvárjuk-e míg abbahagyja a tojást, és akkor vegyük-e ki az összeset. A múltkorinál is napokig duzzogott. Még egyszer köszönöm a választ.
. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|