Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-07 17:35:46 14678

Omosimama!

 

Ejj, de picurkák :-)

 

Köszönöm a tippet, nézegettem ezt az itatót, meg elképzeltem a kis fürj méretét, hát rendeltem én is 4 db papagájitatót inkább...

 

Üdv: hamvasat

Omosimama Creative Commons License 2017-08-06 18:15:06 14675

Mármint az a fajta, amit vettél nekik.

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-08-06 18:14:27 14674

Hát nem tudom. Fürkész írta anno, hogy képesek egy befőttesüveg tetejébe is belefulladni, úgyhogy én vettem néhány papagáj itatót, abba tényleg nem tudtak belefulladni. Most (mikor már felnőttek) van ez a típusú itatójuk. A napos fürj akkora, mint egy százforintos.

 

Előzmény:
hamvasat Creative Commons License 2017-08-06 17:28:17 14673

Ilyen itatót vettem nekik, azt írják nem fulladnak bele a kis fürjek. Jó lesz ez?

 

https://royalfarm.hu/allattartasi-eszkozok/baromfi-itatok-es-kiegeszitoi/csibe-es-furj-onitato-06-liter-atlatszo-piros-937

 

Köszi, üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!