|
|
|
|
 |
Deryan
2017-08-05 13:57:22
|
3755
|
A kénlap hatásos lenne. |
|
A hozzászólás:
 |
No Home
2017-08-05 11:28:40
|
3754
|
Tegnap a kis garázsomban fém vödörben papírt égettem hogy füst legyen az mennyire kergeti el őket? :) |
|
Előzmény:
 |
Deryan
2017-08-05 07:54:45
|
3752
|
Nem szabad hagyni szaporodni őket! Kirágják az érő gyümölcsöt, minden erjedő, piszokra, rothadó gyümölcsre rászállnak. A tányérodon lévő húsos szendvicsedet is megdézsmálják ha tehetik.
A kora reggeli órákban le kell fújni spray-vel (mezőgazdasági boltban kapható darázsölő).
Tűzzel, vízzel elárasztani. Ügyesen zacsóba befogni. Rovarölővel lepermetezni, seprővel, partfissal szétnyomni a kis fészket.
Mindig kora reggel kell őket elintézni, amikor meredten kupacban ülnek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|