|
|
|
|
 |
No Home
2017-08-04 20:53:59
|
3751
|
Felolvastam neki,egyből tudta miről van szó,de annyit mondott hogy biztos valami régi elnevezés de így sose hallotta még :) Apropó,a kis garázs helységembe kezdenek gyűlni a darazsak,azt mondta Méhész szomszédom hogy keresik a helyüket télre és tegyem ki őket,de azt elfelejtettem megkérdezni hogy mi a legegyszerűbb módszer a darazsak elüldözésére? |
|
 |
No Home
2017-08-04 17:18:09
|
3750
|
Köszönöm,de ő miért nem ismeri ezt az elnevezést? :) |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2017-08-04 12:11:11
|
3749
|
Olyan keret, amiben olyan fiasítás van, amiben vannak frissen a petéböl kikelt álcák. Ezt a keretet ha berakják olyan családhoz, aminél felmerül a gyanú, hogy nincs anya, akkor ezzel a kerettel "vallatják" a családot anyaügyben. ugyanis, ha nincs anya, akkor a frissen kelt álákat elkezdik pempövel tömni és u.n. pótbölcsöt:

húznak ezen munkássejtekre. |
|
Előzmény:
 |
No Home
2017-08-04 11:31:34
|
3748
|
Sziasztok,nem vagyok méhész csak a szomszédom az de amikor megkérdeztem tőle hogy mi az a vallatókeret csak nézett hogy sose hallott még ilyet,valaki elmondaná nekem hogy mit neveznek annak és miért? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|