|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-08-04 12:11:11
|
3749
|
Olyan keret, amiben olyan fiasítás van, amiben vannak frissen a petéböl kikelt álcák. Ezt a keretet ha berakják olyan családhoz, aminél felmerül a gyanú, hogy nincs anya, akkor ezzel a kerettel "vallatják" a családot anyaügyben. ugyanis, ha nincs anya, akkor a frissen kelt álákat elkezdik pempövel tömni és u.n. pótbölcsöt:

húznak ezen munkássejtekre. |
|
A hozzászólás:
 |
No Home
2017-08-04 11:31:34
|
3748
|
Sziasztok,nem vagyok méhész csak a szomszédom az de amikor megkérdeztem tőle hogy mi az a vallatókeret csak nézett hogy sose hallott még ilyet,valaki elmondaná nekem hogy mit neveznek annak és miért? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|