|
|
|
|
 |
szaialt
2017-08-04 05:37:23
|
3747
|
Ne legyenek illúzióid, nálunk a szomszéd szomszédjában permeteztek egy olyan szerrel, aminek 2 hét a lebomlási ideje, és már nagyon régóta megvan a gazdának. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2017-08-03 23:29:47
|
3746
|
Sosem voltam az agrárium ezen oldalán, így csak tippelem, hogy ezek sem Máris néni cukorkái, így az is jó kérdés, vajon ezek nélkül nem lehet csinálni semmit? Ha nem, akkor meg az, hogy ezekkel együtt érdemes -e? Naiv vagyok, de más a véleményem
|
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2017-08-03 16:17:16
|
3745
|
Én a problémát abban látom, mindamellett, hogy eddigi összesen egy napraforgóra vándorlásunk során a Gaucho miatt a kirepülö méheket nem engedték vissza a kaptárba, amik emiatt csomóba gyültek a kaptár elé, azaz én szigorúan betiltáspárti vagyok, hogy ha nem lesz lehetöség a csávázásra, akkor majd elöszedik a piretroidokat a 3 napos lebomlási idejükkel, aztán napközben lepermetezik a virágzó repcét, hadd dögöljön meg minden rovar, úgyse lehet kimutatni, mire észleni lehet a mérgezést. És ez még csak a jobbik eset lenne. Mert még sokaknál val elfekvö készleten BI-58, meg ki tudja milyen szer és hány éve, ami nem hogy nem lehetne náluk, de rég meg kellett volna semmisíteni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|