|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-08-03 23:12:11
|
14659
|
Köszi (juszt is!) bajnok! Látod én a fürdésre nem gondoltam, de holnap teszek be nekik fürdővizet.
Grati a tojásokhoz és az emberséges hozzáálláshoz!
Édesapádat üdvözlöm, remélem sokat fogtok még együtt barkácsolni! |
|
A hozzászólás:
 |
Logiser(teló)
2017-08-03 21:45:40
|
14657
|
Kedves Omosimama
Hát azért a vázat édes apám csinálta ..
Igen ma különösen melegvolt .minden 1 órában friss vizet adtam nekik ..nem túl sokat ittak inkább fürödtek..
8 tojótól napi 4-5 tojás van próbálom nem megerőltetni őket zöldet próbálok minnél változatosabban adni ,ma pl uborka volt a menü holnap tök lessz kimagozva persze :)
Üdv!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|