Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-03 23:12:11 14659

Köszi (juszt is!) bajnok! Látod én a fürdésre nem gondoltam, de holnap teszek be nekik fürdővizet.

Grati a tojásokhoz és az emberséges hozzáálláshoz!

Édesapádat üdvözlöm, remélem sokat fogtok még együtt barkácsolni!

A hozzászólás:
Logiser(teló) Creative Commons License 2017-08-03 21:45:40 14657

Kedves Omosimama 

Hát azért a vázat édes apám csinálta ..

Igen ma különösen melegvolt .minden 1 órában friss vizet adtam nekik ..nem túl sokat ittak inkább fürödtek..

8 tojótól napi 4-5 tojás van próbálom nem megerőltetni őket zöldet próbálok minnél változatosabban adni ,ma pl uborka volt a menü holnap tök lessz kimagozva persze :) 

Üdv!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!