|
|
|
|
 |
fürjfürkész
2017-08-03 20:14:42
|
14655
|
Szia bajnok !
Nagyon ügyes vagy, csak gratulálni tudok.
További jó barkácsolást, és örömteli fürjezést kivánok ! |
|
 |
Omosimama
2017-08-03 17:01:07
|
14653
|
Nagyon tetszik, jó helyük van a fürjecskéknek. Van, aki sokadszori próbálkozásra se tud ilyen tuti helyet csinálni.
Látom, a tied is "liheg" ebben a hőségben, úgy mint az enyémek. Pedig mindig van friss vizük és árnyék, dehát mi is szenvedünk. Majdcsak enyhül az idő. |
|
A hozzászólás:
 |
Logiser
2017-08-03 14:17:50
|
14652
|
Ennyit engedett de azért látni a ketrecet az ajtó nem a lejobban néz ki de elmegy elsőnek úgy gondolom |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|