Keresés

Részletes keresés

fürjfürkész Creative Commons License 2017-08-03 20:14:42 14655

Szia bajnok !

 

Nagyon ügyes vagy, csak gratulálni tudok.

További jó barkácsolást, és örömteli fürjezést kivánok !

Omosimama Creative Commons License 2017-08-03 17:01:07 14653

Nagyon tetszik, jó helyük van a fürjecskéknek. Van, aki sokadszori próbálkozásra se tud ilyen tuti helyet csinálni.

Látom, a tied is "liheg" ebben a hőségben, úgy mint az enyémek. Pedig mindig van friss vizük és árnyék, dehát mi is szenvedünk. Majdcsak enyhül az idő.

A hozzászólás:
Logiser Creative Commons License 2017-08-03 14:17:50 14652

Ennyit engedett de azért látni a ketrecet az ajtó nem a lejobban néz ki de elmegy elsőnek úgy gondolom

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!