Keresés

Részletes keresés

hamvasat Creative Commons License 2017-08-04 13:11:15 14661

Logiser!

 

Ügyes vagy nagyon. Jó lett! Nagyon rendes Apukád van, hogy segít! Nekem 4,5 és 1,5 éves fiaim vannak, mi is közösen csináljuk a nagyobbikkal a ketrecet, igaz, ő még nem annyira ügyes még, de gyakorolni kell, hogy ő is ilyen ügyes legyen, mire akkora lesz, mint Te. Nagyon jó kis családi program.

A hozzászólás:
Logiser Creative Commons License 2017-08-03 14:12:27 14650

itt vannak 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!