Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-03 13:35:01 14647

Várom a képeket! Szia!

A hozzászólás:
Logiser Creative Commons License 2017-08-03 11:56:23 14646

Kedves Omosimama!

Jól tetszett érteni :D 13 vagyok ..

A képekkel meg az a probléma h nagy minőségben fényképeztem (8 mp) pontosan..

Megpróbálok rosszabb minőségű kamerával fotózni..

 

Üdv.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!