|
|
|
|
 |
van_Persil
2017-08-03 16:17:16
|
3745
|
Én a problémát abban látom, mindamellett, hogy eddigi összesen egy napraforgóra vándorlásunk során a Gaucho miatt a kirepülö méheket nem engedték vissza a kaptárba, amik emiatt csomóba gyültek a kaptár elé, azaz én szigorúan betiltáspárti vagyok, hogy ha nem lesz lehetöség a csávázásra, akkor majd elöszedik a piretroidokat a 3 napos lebomlási idejükkel, aztán napközben lepermetezik a virágzó repcét, hadd dögöljön meg minden rovar, úgyse lehet kimutatni, mire észleni lehet a mérgezést. És ez még csak a jobbik eset lenne. Mert még sokaknál val elfekvö készleten BI-58, meg ki tudja milyen szer és hány éve, ami nem hogy nem lehetne náluk, de rég meg kellett volna semmisíteni. |
|
A hozzászólás:
 |
Jam Clerk
2017-08-03 08:47:43
|
3744
|
Ez mondjuk még nem mond ellent az előző hozzászólásomnak, a drágában eladható szerek tovább fogják szűkíteni a potenciális vevők körét, ami hosszabb távon végképp eltávolítja az embert azoktól, akik a többség asztalára teszik az ételt. Minél kisebb a termelő és fogyasztó közötti kapcsolódási pont lehetősége, annál életidegenebb lesz ez az egész agrár ipar. |
|
Előzmény:
 |
lowpici
2017-07-29 10:38:56
|
3742
|
E) Befogják tiltani. Vannak nagyobb profittal, drágábban eladható szerek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|