Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kigyokrisz Creative Commons License 2017-08-02 20:56:22 6157

Ha alkalmas a tüzelő berendezésed a benne rejlő energia hasznosítására akkor valóban, most olcsóbb, télen meg nem lesz...

 

Előzmény:
Émile Creative Commons License 2017-08-02 17:07:16 6156

Most érdemes brikettet venni !

 

 

 Vagy tévúton járok ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!