|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-08-02 22:38:22
|
14645
|
Ha jól értem és tényleg 13 éves vagy, akkor én nagyon boldog vagyok. Sok sikert a madarazáshoz és írj róluk minél többet. A képfelrakást is megtanulod majd. Hol akadtál el vele?
Ha nyitottál egy mappát a képeknek mondjuk az asztalon, és a "kép feltöltése saját gépről", "Kép kiválasztása" menün végigmentél és mégsem töltötte fel, akkor lehet, hogy túl jó a fényképeződ és túl nagy a felbontás. Ha feltöltötte, akkor a "Beillesztés"-re kattints rá.
Ha nyilvánvaló dolgokat írtam le, bocsáss meg, tudom, hogy az unokáim is lassan leköröznek számítógép kezelésben (sőt tartok tőle, hogy jobban megy nekik, mint nekem). |
|
A hozzászólás:
 |
Logiser
2017-08-02 17:37:52
|
14643
|
Sziasztok
Elkészült az első ketrecem..13 koromhoz képest nem is olyan rossz szerintem.
Csak egy gond van ..nem tudom felrakni
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|