Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-08-02 22:38:22 14645

Ha jól értem és tényleg 13 éves vagy, akkor én nagyon boldog vagyok. Sok sikert a madarazáshoz és írj róluk minél többet. A képfelrakást is megtanulod majd. Hol akadtál el vele?

Ha nyitottál egy mappát a képeknek mondjuk az asztalon, és a "kép feltöltése saját gépről", "Kép kiválasztása" menün végigmentél és mégsem töltötte fel, akkor lehet, hogy túl jó a fényképeződ és túl nagy a felbontás. Ha feltöltötte, akkor a "Beillesztés"-re kattints rá.

Ha nyilvánvaló dolgokat írtam le, bocsáss meg, tudom, hogy az unokáim is lassan leköröznek számítógép kezelésben (sőt tartok tőle, hogy jobban megy nekik, mint nekem).

A hozzászólás:
Logiser Creative Commons License 2017-08-02 17:37:52 14643

Sziasztok 

Elkészült az első ketrecem..13 koromhoz képest nem is olyan rossz szerintem.

Csak egy gond van ..nem tudom felrakni

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!