Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2017-07-31 22:33:28 39726

Én mutatóujjal nyomom le. :)

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2017-07-31 20:25:33 39725

Kis kiegészítés: a macskát tedd a földre, és állj mögé, hogy ne tuddjon tolatni.

A többi stimmel, a torkába ejteni a gyógyszert, kisujjal rásegíteni.

 

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2017-07-31 08:09:40 39724

Hát, pedig be kell nyúlni! :) Az állkapcsát két oldalról meg kell fogni és ezzel a mozdulattal ki is tátja a száját. Ezután a garatjába kell lenyomni a tablettát , majd összeszorítani a száját. Nem mindegyik macska tűri, főleg, ha nem vagy határozott. Ekkor marad az orvos, mert ha nem jó ízű a tabletta, akkor kajában sem eszi meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!