|
|
|
|
 |
Tibbe
2017-07-31 22:33:28
|
39726
|
Én mutatóujjal nyomom le. :) |
|
A hozzászólás:
 |
MortalWombat
2017-07-31 20:25:33
|
39725
|
Kis kiegészítés: a macskát tedd a földre, és állj mögé, hogy ne tuddjon tolatni.
A többi stimmel, a torkába ejteni a gyógyszert, kisujjal rásegíteni.
|
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2017-07-31 08:09:40
|
39724
|
Hát, pedig be kell nyúlni! :) Az állkapcsát két oldalról meg kell fogni és ezzel a mozdulattal ki is tátja a száját. Ezután a garatjába kell lenyomni a tablettát , majd összeszorítani a száját. Nem mindegyik macska tűri, főleg, ha nem vagy határozott. Ekkor marad az orvos, mert ha nem jó ízű a tabletta, akkor kajában sem eszi meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|