Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2017-08-01 10:46:04 39727

Szerezz egy olyan dobozt, amibe a macska ülve éppen belefér. Abból nem tud kifarolni, semerre sem eltekeregni. A szája sarkai mögött kicsit megnyomod a pofiját és hárahúzod a fejét - a szája kinyílik, kézzel, vagy csipesszel mélyen a torkába dobod a pirulát, száj becsuk, a torkát simogatod. Így aztán vagy lenyelte, vagy valahol a szájában spájzolja és később kiköpi. Ha habzik a szája akkor valószínűleg nem nyelte le, a műsor kezdődik előlről.

Tibbe Creative Commons License 2017-07-31 08:09:40 39724

Hát, pedig be kell nyúlni! :) Az állkapcsát két oldalról meg kell fogni és ezzel a mozdulattal ki is tátja a száját. Ezután a garatjába kell lenyomni a tablettát , majd összeszorítani a száját. Nem mindegyik macska tűri, főleg, ha nem vagy határozott. Ekkor marad az orvos, mert ha nem jó ízű a tabletta, akkor kajában sem eszi meg.

A hozzászólás:
Gindex Creative Commons License 2017-07-30 23:27:41 39723

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni.

Gyógyszert szeretnék beadni a cicának...

Több féle próbálkozás volt de nem hajlandó kinyitni a száját...

benyúlni pedig nem szeretnék...

 

esetleg lenne valakinek bevált tapasztalat?

 

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!