|
|
|
|
 |
iiko46
2017-08-01 10:46:04
|
39727
|
Szerezz egy olyan dobozt, amibe a macska ülve éppen belefér. Abból nem tud kifarolni, semerre sem eltekeregni. A szája sarkai mögött kicsit megnyomod a pofiját és hárahúzod a fejét - a szája kinyílik, kézzel, vagy csipesszel mélyen a torkába dobod a pirulát, száj becsuk, a torkát simogatod. Így aztán vagy lenyelte, vagy valahol a szájában spájzolja és később kiköpi. Ha habzik a szája akkor valószínűleg nem nyelte le, a műsor kezdődik előlről. |
|
 |
Tibbe
2017-07-31 08:09:40
|
39724
|
Hát, pedig be kell nyúlni! :) Az állkapcsát két oldalról meg kell fogni és ezzel a mozdulattal ki is tátja a száját. Ezután a garatjába kell lenyomni a tablettát , majd összeszorítani a száját. Nem mindegyik macska tűri, főleg, ha nem vagy határozott. Ekkor marad az orvos, mert ha nem jó ízű a tabletta, akkor kajában sem eszi meg. |
|
A hozzászólás:
 |
Gindex
2017-07-30 23:27:41
|
39723
|
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni.
Gyógyszert szeretnék beadni a cicának...
Több féle próbálkozás volt de nem hajlandó kinyitni a száját...
benyúlni pedig nem szeretnék...
esetleg lenne valakinek bevált tapasztalat?
Köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|