Keresés

Részletes keresés

Jani12. Creative Commons License 2017-07-30 15:35:46 14635

Köszönöm a válaszokat!nem adom fel!! Már tervezem akövetkező keltetést.tenyésztőtől vett tojásokkal.az indító tápot nem fogom kihagyni legközelebb.nagyon szép madarak,mindenféle képpen akarok 50db-os állományt .a családot ellátja tojással.

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 15:26:49 14634

Reméljük, a maradék 16 felnő és kitanulod rajta a fürjtartást. Legközelebb tenyésztőtől vegyél tojást, valószínű hogy több és életképesebb madárkád kel ki. Ne keseredj el és ne add fel, érdemes bajlódni velük. Sok sikert!

Előzmény:
Jani12. Creative Commons License 2017-07-30 14:49:32 14633

Csak egy ismerőstöl vettem ,hát 100bol lett 22 .kb öt befulladt,a többi meg üres lett meg elhalt még korábban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!