|
|
|
|
 |
Jani12.
2017-07-30 15:35:46
|
14635
|
Köszönöm a válaszokat!nem adom fel!! Már tervezem akövetkező keltetést.tenyésztőtől vett tojásokkal.az indító tápot nem fogom kihagyni legközelebb.nagyon szép madarak,mindenféle képpen akarok 50db-os állományt .a családot ellátja tojással. |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-07-30 15:26:49
|
14634
|
Reméljük, a maradék 16 felnő és kitanulod rajta a fürjtartást. Legközelebb tenyésztőtől vegyél tojást, valószínű hogy több és életképesebb madárkád kel ki. Ne keseredj el és ne add fel, érdemes bajlódni velük. Sok sikert! |
|
Előzmény:
 |
Jani12.
2017-07-30 14:49:32
|
14633
|
Csak egy ismerőstöl vettem ,hát 100bol lett 22 .kb öt befulladt,a többi meg üres lett meg elhalt még korábban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|