Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 15:26:49 14634

Reméljük, a maradék 16 felnő és kitanulod rajta a fürjtartást. Legközelebb tenyésztőtől vegyél tojást, valószínű hogy több és életképesebb madárkád kel ki. Ne keseredj el és ne add fel, érdemes bajlódni velük. Sok sikert!

A hozzászólás:
Jani12. Creative Commons License 2017-07-30 14:49:32 14633

Csak egy ismerőstöl vettem ,hát 100bol lett 22 .kb öt befulladt,a többi meg üres lett meg elhalt még korábban.

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 14:43:39 14632

Nem tudom, a többiek mit mondanak, de én csirke indítótápot adtam nekik (vitaminok, gyógyszerek miatt is) meg kukorica-búza darát. Mindkettőt szitálva. Mert a kis fürjek nagyon picik.

Ha nem a tartási körülményekkel van a baj, akkor a tojások nem voltak túl életképesek, amiket szereztél? Milyen gazdától vetted őket!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!