|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-07-30 15:26:49
|
14634
|
Reméljük, a maradék 16 felnő és kitanulod rajta a fürjtartást. Legközelebb tenyésztőtől vegyél tojást, valószínű hogy több és életképesebb madárkád kel ki. Ne keseredj el és ne add fel, érdemes bajlódni velük. Sok sikert! |
|
A hozzászólás:
 |
Jani12.
2017-07-30 14:49:32
|
14633
|
Csak egy ismerőstöl vettem ,hát 100bol lett 22 .kb öt befulladt,a többi meg üres lett meg elhalt még korábban. |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2017-07-30 14:43:39
|
14632
|
Nem tudom, a többiek mit mondanak, de én csirke indítótápot adtam nekik (vitaminok, gyógyszerek miatt is) meg kukorica-búza darát. Mindkettőt szitálva. Mert a kis fürjek nagyon picik.
Ha nem a tartási körülményekkel van a baj, akkor a tojások nem voltak túl életképesek, amiket szereztél? Milyen gazdától vetted őket!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|