Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 14:43:39 14632

Nem tudom, a többiek mit mondanak, de én csirke indítótápot adtam nekik (vitaminok, gyógyszerek miatt is) meg kukorica-búza darát. Mindkettőt szitálva. Mert a kis fürjek nagyon picik.

Ha nem a tartási körülményekkel van a baj, akkor a tojások nem voltak túl életképesek, amiket szereztél? Milyen gazdától vetted őket!

 

A hozzászólás:
Jani12. Creative Commons License 2017-07-30 13:49:13 14631

Igen van kamillás viz,35fok van nekik,dobozban vannak lámpa alatt,kukorica +pinty eledel ledarálva+fött tojás amit kapnak.

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 13:36:42 14630

Elég meleg van nekik? Nincsenek huzatban? Van elég fény? Kamillás vizük elég van? Mit esznek? Mi van alattuk? Írj kicsit bővebben a körülményekről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!