|
|
|
|
 |
Omosimama
2017-07-30 14:43:39
|
14632
|
Nem tudom, a többiek mit mondanak, de én csirke indítótápot adtam nekik (vitaminok, gyógyszerek miatt is) meg kukorica-búza darát. Mindkettőt szitálva. Mert a kis fürjek nagyon picik.
Ha nem a tartási körülményekkel van a baj, akkor a tojások nem voltak túl életképesek, amiket szereztél? Milyen gazdától vetted őket!
|
|
A hozzászólás:
 |
Jani12.
2017-07-30 13:49:13
|
14631
|
Igen van kamillás viz,35fok van nekik,dobozban vannak lámpa alatt,kukorica +pinty eledel ledarálva+fött tojás amit kapnak. |
|
Előzmény:
 |
Omosimama
2017-07-30 13:36:42
|
14630
|
Elég meleg van nekik? Nincsenek huzatban? Van elég fény? Kamillás vizük elég van? Mit esznek? Mi van alattuk? Írj kicsit bővebben a körülményekről! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|