|
|
|
|
 |
Jani12.
2017-07-30 13:49:13
|
14631
|
Igen van kamillás viz,35fok van nekik,dobozban vannak lámpa alatt,kukorica +pinty eledel ledarálva+fött tojás amit kapnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2017-07-30 13:36:42
|
14630
|
Elég meleg van nekik? Nincsenek huzatban? Van elég fény? Kamillás vizük elég van? Mit esznek? Mi van alattuk? Írj kicsit bővebben a körülményekről! |
|
Előzmény:
 |
Jani12.
2017-07-30 12:02:25
|
14629
|
Sziasztok!
Még nagyon kezdő vagyok.
Létszi segítsetek,sikerült keltetnem fürjet.most 5naposak ,már párat kidobtam,eegyszer csak eldől kapálózik,nem tud felálni csak vánszorog.mi lehet velük?
22-böl még van 16db.
Nagyon megköszönném a segitséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|