Keresés

Részletes keresés

Omosimama Creative Commons License 2017-07-30 13:36:42 14630

Elég meleg van nekik? Nincsenek huzatban? Van elég fény? Kamillás vizük elég van? Mit esznek? Mi van alattuk? Írj kicsit bővebben a körülményekről!

A hozzászólás:
Jani12. Creative Commons License 2017-07-30 12:02:25 14629

Sziasztok!

Még nagyon kezdő vagyok.

Létszi segítsetek,sikerült keltetnem fürjet.most 5naposak ,már párat kidobtam,eegyszer csak eldől kapálózik,nem tud felálni csak vánszorog.mi lehet velük?

22-böl még van 16db.

Nagyon megköszönném a segitséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!