|
|
|
|
 |
Jam Clerk
2017-08-03 08:47:43
|
3744
|
Ez mondjuk még nem mond ellent az előző hozzászólásomnak, a drágában eladható szerek tovább fogják szűkíteni a potenciális vevők körét, ami hosszabb távon végképp eltávolítja az embert azoktól, akik a többség asztalára teszik az ételt. Minél kisebb a termelő és fogyasztó közötti kapcsolódási pont lehetősége, annál életidegenebb lesz ez az egész agrár ipar. |
|
 |
szaialt
2017-07-29 21:40:11
|
3743
|
Amikor legutóbb szó volt a betiltásról, akkor sírtak a növénytermesztők, hogy nem fogják tudni megvédeni a növényeket. Persze minek, ha nem lesz, aki beporozza. |
|
A hozzászólás:
 |
lowpici
2017-07-29 10:38:56
|
3742
|
E) Befogják tiltani. Vannak nagyobb profittal, drágábban eladható szerek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|